שירותים

מעטפת לווי מקצועית

תכנון לפרטיים

בית לכל החיים

המקצועיות שלי היא בבניית תוכנית האדריכלית מוקפדת ומתוכננת לפרטי פרטים, המותאמת לפי תוכנית מדויקת, תוך ניצול מקסימלי של תנאי השטח, ומתן  פתרונות שימושיים ונוחים. המוטו שלי הוא תכנון בית לכל החיים, תכנון הכולל חשיבה לטווח הארוך לפי נתוני החיים המשתנים: מספר הנפשות במשפחה ,ילדים ומתבגרים, אפשרויות אירוח, מקומות לימוד ופינות עבודה.

תכנון למשקיעים

השקעה טובה לחיים

בתכנון דירות להשקעה ישנה השפעה משמעותית על הרווח והתשואה שתרוויחו מהדירה. תכנון נכון מעלה את ערך הדירה. משביח את הנכס. ומגדיל את אחוז התשואה. במידה ואתם מפצלים את הנכס. תכנון אדריכלי מנצל כל מ"ר פנוי להגדלת הפוטנציאל הרווחי. מאפשר מגורים נוחים ונעימים גם בחללים קטנים , וגורם לשוכרים לרצות לשכור את הדירה, ולרצות להישאר לגור בה לאורך זמן.

הדמיות

לראות את התוכניות בלייב

הדמיות מדמות בלייב את התוכנית האדריכלית, ומאפשרות לכם לראות בעיניים כיצד יראה הנכס במציאות.
הדמיות ריאליסטיות – מיועדות ליזמים ולקבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים. הדמיות תוכניות המכירה מיועדות ללקוחות ומאפשרות להם להבין כיצד יראה המיזם מבחוץ ומבפנים.
הדמיות מכירה – מדמות את תוכנית האדריכלית בתלת ממד, ומאפשרות לראות את התוכנית האדריכלית בפרספקטיבה של חלוקת החדרים, מיקום הרהיטים וכדומה.
הדמיות למוסדות ולתורמים – מאפשרות למנהלי המוסדות להציג את החזון, ונותנות לתורמים את היכולת לראות את המיזם ולהבין את שווי ההשקעה.

הום סטיילינג

להכניס חיים לבית

הום סטיילינג זו אהבה, אהבה לצבע ולאווירה, אהבה ליופי ולחיים. כמעצבת פנים בכל פעם שאני עומדת מול קירות ורהיטים אני חשה אדרנלין גבוה וחשק רב להפיח חיים בקירות, לקחת חלל משעמם ולהפוך אותו למשובב עין ולב. ולהכניס לכל בית את הצבע, החמימות והאווירה המתאימים לדייריו. וזאת על ידי בחירת צבעים וחיפויי קירות. התאמת סגנון תאורה ,בחירת ריהוט, ואקססוריז משלים הכולל תמונות, קישוטי נוי, ווילונות, עציצים וכדומה.
הבשורה היא שניתן גם בתקציב מוגבל לערוך שדרוג קוסמטי לכל חלל ובעזרת משחקי צבע/ מדבקות קיר וכדומה לתת לחדר מראה חדשני ורענן.

תכנון מטבחים

המטבח- מרכז החיים של הבית

המטבח מהווה את מרכז החיים של הבית, הבישול, האפייה, הארוחות המשפחתיות, והריח המזמין את כולם לרחרח סביב התנור ולפתוח את המקרר.

המטרה העיקרית העומדת מול עיניי בתכנון מטבח היא תכנון מטבח נכון, נח ונגיש במיוחד העונה על כל הצרכים הייעודיים ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

בתכנון מטבח מקצועי נדרשת חשיבה על נוחות מקסימלית בשהות במטבח. חלוקה נכונה לאזורי בישול, ניקיון ואריזה, אבזור עד הפרטים הקטנים ומתן פתרונות יצירתיים לאחסון.

מעטפת השרות כוללת בניית תוכנית על פי הצרכים הייעודיים, הדמיה, בחירת חומרים, תוכנית אבזור, תאום ועבודה מול הנגר. ולווי בעת ההתקנה. 

נגרות וגבס

מעצבים חיים נוחים

בית נועד לשרת את דייריו, ולהוות בעבורם מקום שנח ונעים לגור בו. הנוחות ואיכות החיים הן הבסיס של תוכנית עיצוב הפנים.

ולכן בתכנון ריהוט בנגרות ובגבס ישנו שקלול של פרמטרים רבים הכוללים: התאמה מדויקת לפי צרכי הלקוח וטעמו האישי, ניצול מקסימלי של מ"ר ומתן פתרונות יצירתיים לאחסון.

ההתמחות שלי היא בבניית תוכניות נגרות לחנויות ולנגרים, תכנון ארונות וספריות מגבס ומנגרות, תכנון חדרי ילדים. ובניית תוכניות לתקרות גבס בשילוב תאורה.

תוכנית הנגרות והגבס כוללת: תוכניות לאנשי המקצוע. הדמיות מקצועיות, בחירת חומרים, וצבעים, תוכנית חלוקה ואבזור פנימית הפנייה לבעלי מקצוע מומחים מהשורה הראשונה, לווי ויעוץ עד שלב ההתקנה.